Učenici nižih odeljenja školske 2017/2018. godine - Alsós diákjaink a 2017/2018-es iskolaévben
 






skola@samubps.edu.rs
   

DOGAĐAJI

GALERIJE

VIDEO GALERIJA

MODULI

.
.

BALASSI INTÉZET


BETHLEN GÁBOR ALAP


OPŠTINA BEČEJ
ÓBECSE KÖZSÉG


POKRAJINSKI SEKRETARIJAT ZA OBRAZOVANJE, UPRAVU I NACIONALNE ZAJEDNICE


ČEPOM DO OSMEHA







 
ŠKOLSKA GODINA    
  ŠKOLSKA GODINA 2017/2018

  ODELJENJE: 1.1





   1. Bajram Mustafa
   2. Cvejanov Milijana
   3. Dragin Dušan
   4. Hodi Teodora
   5. Ibišaj Nemanja
  6. Idovski Livardo
  7. Idovski Viktorija
   8. Jon Samanta
   9. Konstantin Gabrijela
   10. Prodanović Aleksa
  11. Redžepović Almedina
   12. Rigovljev Đorđe
   13. Tot Nikoleta

  RAZREDNI STAREŠINA: Cvejanov Branka













  ODELJENJE: 1.2





   1. Acsai Csongor
   2. Balaska Beáta
   3. Bartusz Viktória
   4. Bosnyák Boglárka
   5. Gödöllei Csongor
   6. Hajdú Árpád
   7. Horváth Fábián
  8. Hódi Barbara
   9. Kinka Zsanett
  10. Kiss Krisztina
   11. Kiss Tamás
   12. Kolompár Adrián
   13. Kolompár Denisz
   14. Kolompár Miranda
   15. Kolompár Viktória
   16. Krizsák Szabolcs
   17. Mucsi Csenge
   18. Nagy Tamara
   19. Pintér Krisztián
   20. Szabó Gyuliana
   21. Szalonnás Ivett
  22. Újházi Enikő

  RAZREDNI STAREŠINA: Horváth Anikó













  ODELJENJE: 1.3





   1. Andruskó Barbara
   2. Baksa Iszidora
   3. Baksa Ivana
   4. Balassa Kitti
   5. Bartusz Árpád
   6. Bozsóki Csilla
   7. Farkas Leó
   8. Goór Imre
   9. Gyurcsik László
   10. Kolompár Attila
   11. Kolompár Krisztián
   12. Kolompár Lea
   13. Kolompár Viktória
   14. Liszka Nóra
   15. Pataki Kata
   16. Pataki Márk
   17. Pozsár Bernadett
   18. Raffai Lara
   19. Szabó Kristóf
   20. Szekeres Márk
   21. Takács Tamara

  RAZREDNI STAREŠINA: Kormányos Ibolya













  ODELJENJE: 2.1





   1. Avdulahi Fernando
   2. Cvejanov Nikola
  3. Filipović Nikola
   4. Gvozdenović Milica
   5. Ibišaj Nenad
   6. Janković Gruica
   7. Kolompar Danijela
  8. Kovačev Milan
   9. Memeti Ersan
   10. Nonin Sofija
   11. Ramadani Medine
  12. Redžepović Amela
   13. Živić Aleksandar

  RAZREDNI STAREŠINA: Bašić Sanja











  ODELJENJE: 2.2





   1. Csányi Enikő
   2. Fekete Leóna
   3. Ferencz Vivien
   4. Hegedűs Levente
   5. Hegedűs László
   6. Kis Ilonka
   7. Kolarski Anna
   8. Kolompár Kornélia
   9. Kolompár Nino
   10. Kolompár Stefan
   11. Kovács Antonella
   12. Kőszegi Dávid
   13. Rostás Darko
   14. Szabó Viola
   15. Szalma Viola
   16. Szaniszló Klementina
   17. Szőnyi Áron
   18. Ördög Gábor

  RAZREDNI STAREŠINA: Recsó Gallusz Anna











  ODELJENJE: 2.3





   1. Csávity Molnár István
   2. Csávity Molnár Lúcia
   3. Deák Bence
   4. Fekete Dominik
   5. Galambos Balázs
   6. Godó Vivien
   7. Hoffmann Denis
   8. Hódi Bianka
   9. Jankó Mendi Márta
   10. Kalapos Botond
  11. Kolompár Beáta
   12. Kolompár Marizela
   13. Kolompár Senka
   14. Kovács Vivien
   15. Pavlović Dragan
   16. Pece Csenge
   17. Salgó Dániel
   18. Szavicsin Dianna
   19. Tóth Emese

  RAZREDNI STAREŠINA: Varga Edit











  ODELJENJE: 2.4





   1. Balassa Dominik
   2. Benacsek Rebeka
   3. Beretka Dóra
   4. Dimović Svetozar
   5. Hajdú Csenge
   6. Hegedűs Kitti
   7. Jokić Maja
   8. Kalmár Kevin
   9. Koliger Zsófia
  10. Kolompár Amanda
   11. Komáromi Kornél
   12. Kúti Antónia
   13. Petrényi Beáta
   14. Szenci Lautáro
   15. Szilágyi Tibor
   16. Tot Bagi Tamás

  RAZREDNI STAREŠINA: Varga Marianna











  ODELJENJE: 3.1





   1. Avdulahu Almira
   2. Gan Dalibor
  3. Janković Kristina
   4. Keljački Nemanja
   5. Keljački Nikola
   6. Kresić Maja
   7. Milinkov Uroš
   8. Paunović Sara
  9. Rasimi Eldin
   10. Stanisavljev Ilija
   11. Žarić Nikola

  RAZREDNI STAREŠINA: Marković Milja

















  ODELJENJE: 3.2





   1. Bakos Petra
   2. Bukros József
   3. Cseri Júlia
   4. Harangozó Virág
   5. Király Anett
   6. Király Szintia
   7. Kolompár Adriana
   8. Korponai Szabolcs
   9. Kovács Jázmin
   10. Mucsi Gábor
   11. Márkus Stevan
   12. Nagy Tamás
   13. Pavlović Darko
   14. Szekeres Máté
   15. Sörös Sarolta
   16. Ujházi László
   17. Varga Amarilisz
   18. Zórád Rita
   19. Ördög Csongor

  RAZREDNI STAREŠINA: Galusz Bolyos Aranka











  ODELJENJE: 3.3





   1. Balassa Henrietta
   2. Barta Julietta
   3. Bozsóki Annabella
   4. Farkas Lóránd
   5. Hajdú Bence
   6. Horváth Cintia
   7. Huber Denis
   8. Huber Filip
   9. Kasza Kornél
   10. Kiss Balázs
   11. Kolompár Dániel
   12. Kolompár Leo
   13. Koncz Viktória
   14. Lengyel Ervin
   15. Márkus Szintia
   16. Szabó Noémi
   17. Sánta Hanna
   18. Vadnai Noémi
   19. Viszmeg Henrietta
   20. Zapletán Ferenc

  RAZREDNI STAREŠINA: Csányi Valéria











  ODELJENJE: 4.1





   1. Dragin Aleksandar
   2. Horvat Mateja
   3. Kolompar Sanja
   4. Pakaški Nemanja
   5. Petrović Dejana
   6. Rajković Tamara
   7. Stjepanić Milana
   8. Višković Uroš
   9. Đurić Nataša

  RAZREDNI STAREŠINA: Svirčev Mira











  ODELJENJE: 4.2





   1. Babenyác Linda
   2. Bajtai Barbara
   3. Bartusz Luca
   4. Bugarski Ivana
   5. Dienes Ákos
   6. Ferencz Ármin
   7. Galusz Viola
   8. Gulyás Patrik
   9. Györe Réka
   10. Hoffman Richard
   11. Kolompár Klementina
   12. Kolompár Stefan
   13. Mester Laura
   14. Pecze Viola
   15. Pozsár Hunor
   16. Sindeles Andrea
   17. Strbacski Alekszandra
   18. Öreg Dominik
   19. Öreg Levente

  RAZREDNI STAREŠINA: Hegedűs Szilvia











  ODELJENJE: 4.3





   1. Almási Evelin
   2. Bovánovics Emilia
   3. Deák Beatrix
   4. Horváth Endre
   5. Kalapos Kitti
   6. Kiss Emma
   7. Kiss Máté
   8. Kolompár Manuel
   9. Kolompár Rebeka
   10. Kolompár Róbert
   11. Komáromi Csaba
   12. Kőszegi Zsanett
   13. Rákos Martin
   14. Stojanovic Szebasztián
  15. Szabó Gyuliáno
   16. Szabó Réka
   17. Szabó Zsóka
   18. Szloboda Xavér
   19. Tóth Tamás
   20. Tóth Zsóka
   21. Vörös Zsolt

  RAZREDNI STAREŠINA: Csepella Öreg Judit















  ODELJENJE: 4.4





   1. Acsai Csenge
   2. Balassa Enikő
   3. Dávid László
   4. Hamar Adrián
   5. Horváth Emese
   6. Kolompár Anica
   7. Kolompár Ignác
   8. Kolompár Tamás
   9. Liszka Erik
   10. Salgó Csaba
   11. Stojanović Dániel
   12. Stojanović Erika
   13. Szabó Adrianna
   14. Szabó Dániel
   15. Szabó Nikoletta
   16. Szekeres Blanka
   17. Szép Nimród
   18. Tóth Szabolcs
   19. Vastag Kornélia
   20. Újházi Rebeka

  RAZREDNI STAREŠINA: Horváth Angéla













 

ELEKTRIČNA ENERGIJA




BROJ SLIKA: 836
BROJ PREGLEDA: 153103
BROJ POSETIOCA: 78046

OOO
UNESITE TRAŽENI POJAM:


JUN/ 2018
PUSČPSN
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30




PISMENE PROVERE

Danas je 22.06.2018.

 Sledeći učenici slave rođendan:

Barta Julietta - 3.3


Sutra je 23.06.2018.

 Sledeći učenici će slaviti rođendan:

Janković Aleksandar - 5.1

Balassa Petra - 7.3





ZAHVALJUJEMO SE NA PRUŽENOJ PAŽNJI. VI STE 580227. POSETILAC. 2009-2017 © OŠ 'Šamu Mihalj' - Bačko Petrovo Selo