Učenici nižih odeljenja školske 2017/2018. godine - Alsós diákjaink a 2017/2018-es iskolaévben
 






skola@samubps.edu.rs
   
.
.

BALASSI INTÉZET


BETHLEN GÁBOR ALAP


OPŠTINA BEČEJ
ÓBECSE KÖZSÉG


POKRAJINSKI SEKRETARIJAT ZA OBRAZOVANJE, UPRAVU I NACIONALNE ZAJEDNICE


ČEPOM DO OSMEHA







 
ŠKOLSKA GODINA    
  ŠKOLSKA GODINA 2017/2018

  ODELJENJE: 1.1

   1. Bajram Mustafa
   2. Cvejanov Milijana
   3. Dragin Dušan
   4. Hodi Teodora
   5. Ibišaj Nemanja
  6. Idovski Livardo
  7. Idovski Viktorija
   8. Jon Samanta
   9. Konstantin Gabrijela
   10. Prodanović Aleksa
  11. Redžepović Almedina
   12. Rigovljev Đorđe
   13. Tot Nikoleta

  RAZREDNI STAREŠINA: Cvejanov Branka





  ODELJENJE: 1.2

  1. Acsai Csongor
  2. Balaska Beáta
  3. Bartusz Viktória
  4. Bosnyák Boglárka
  5. Gödöllei Csongor
  6. Hajdú Árpád
  7. Horváth Fábián
  8. Hódi Barbara
  9. Kinka Zsanett
  10. Kiss Krisztina
  11. Kiss Tamás
  12. Kolompár Adrián
  13. Kolompár Denisz
  14. Kolompár Miranda
  15. Kolompár Viktória
  16. Krizsák Szabolcs
  17. Mucsi Csenge
  18. Nagy Tamara
  19. Pintér Krisztián
  20. Szabó Gyuliana
  21. Szalonnás Ivett
  22. Újházi Enikő

  RAZREDNI STAREŠINA: Horváth Anikó





  ODELJENJE: 1.3

   1. Andruskó Barbara
   2. Baksa Iszidora
   3. Baksa Ivana
   4. Balassa Kitti
   5. Bartusz Árpád
   6. Bozsóki Csilla
   7. Farkas Leó
   8. Goór Imre
   9. Gyurcsik László
   10. Kolompár Attila
   11. Kolompár Krisztián
   12. Kolompár Lea
   13. Kolompár Viktória
   14. Liszka Nóra
   15. Pataki Kata
   16. Pataki Márk
   17. Pozsár Bernadett
   18. Raffai Lara
   19. Szabó Kristóf
   20. Szekeres Márk
   21. Takács Tamara

  RAZREDNI STAREŠINA: Kormányos Ibolya





  ODELJENJE: 2.1

   1. Avdulahi Fernando
   2. Cvejanov Nikola
  3. Filipović Nikola
   4. Gvozdenović Milica
   5. Ibišaj Nenad
   6. Janković Gruica
   7. Kolompar Danijela
  8. Kovačev Milan
   9. Memeti Ersan
   10. Nonin Sofija
   11. Ramadani Medine
  12. Redžepović Amela
   13. Živić Aleksandar

  RAZREDNI STAREŠINA: Bašić Sanja



  ODELJENJE: 2.2

   1. Csányi Enikő
   2. Fekete Leóna
   3. Ferencz Vivien
   4. Hegedűs Levente
   5. Hegedűs László
   6. Kis Ilonka
   7. Kolarski Anna
   8. Kolompár Kornélia
   9. Kolompár Nino
   10. Kolompár Stefan
   11. Kovács Antonella
   12. Kőszegi Dávid
   13. Szabó Viola
   14. Szalma Viola
   15. Szaniszló Klementina
   16. Szőnyi Áron
   17. Ördög Gábor

  RAZREDNI STAREŠINA: Recsó Gallusz Anna



  ODELJENJE: 2.3

   1. Csávity Molnár István
   2. Csávity Molnár Lúcia
   3. Deák Bence
   4. Fekete Dominik
   5. Galambos Balázs
   6. Godó Vivien
   7. Hoffmann Denis
   8. Hódi Bianka
   9. Jankó Mendi Márta
   10. Kalapos Botond
  11. Kolompár Beáta
   12. Kolompár Marizela
   13. Kolompár Senka
   14. Kovács Vivien
   15. Pavlović Dragan
   16. Pece Csenge
   17. Salgó Dániel
   18. Szavicsin Dianna
   19. Tóth Emese

  RAZREDNI STAREŠINA: Varga Edit



  ODELJENJE: 2.4

   1. Balassa Dominik
   2. Benacsek Rebeka
   3. Beretka Dóra
   4. Dimović Svetozar
   5. Hajdú Csenge
   6. Hegedűs Kitti
   7. Jokić Maja
   8. Kalmár Kevin
   9. Koliger Zsófia
  10. Kolompár Amanda
   11. Komáromi Kornél
   12. Kúti Antónia
   13. Petrényi Beáta
   14. Szenci Lautáro
   15. Szilágyi Tibor
   16. Tot Bagi Tamás
   17. Tóth Balázs

  RAZREDNI STAREŠINA: Varga Marianna



  ODELJENJE: 3.1

   1. Avdulahu Almira
   2. Gan Dalibor
  3. Janković Kristina
   4. Keljački Nemanja
   5. Keljački Nikola
   6. Kresić Maja
   7. Milinkov Uroš
   8. Paunović Sara
  9. Rasimi Eldin
   10. Stanisavljev Ilija
   11. Žarić Nikola

  RAZREDNI STAREŠINA: Marković Milja



  ODELJENJE: 3.2

   1. Bakos Petra
   2. Bukros József
   3. Cseri Júlia
   4. Harangozó Virág
   5. Király Anett
   6. Király Szintia
   7. Kolompár Adriana
   8. Korponai Szabolcs
   9. Kovács Jázmin
   10. Mucsi Gábor
   11. Márkus Stevan
   12. Nagy Tamás
   13. Pavlović Darko
  14. Rostás Darko
   15. Szekeres Máté
   16. Sörös Sarolta
   17. Ujházi László
   18. Varga Amarilisz
   19. Zórád Rita
   20. Ördög Csongor

  RAZREDNI STAREŠINA: Galusz Bolyos Aranka



  ODELJENJE: 3.3

   1. Balassa Henrietta
   2. Barta Julietta
   3. Bozsóki Annabella
   4. Farkas Lóránd
   5. Hajdú Bence
   6. Horváth Cintia
   7. Huber Denis
   8. Huber Filip
   9. Kasza Kornél
   10. Kiss Balázs
   11. Kolompár Dániel
   12. Kolompár Leo
   13. Koncz Viktória
   14. Lengyel Ervin
   15. Márkus Szintia
  16. Papp Amanda
   17. Szabó Noémi
   18. Sánta Hanna
   19. Vadnai Noémi
   20. Viszmeg Henrietta
   21. Zapletán Ferenc

  RAZREDNI STAREŠINA: Csányi Valéria



  ODELJENJE: 4.1

   1. Dragin Aleksandar
   2. Horvat Mateja
   3. Kolompar Sanja
   4. Pakaški Nemanja
   5. Petrović Dejana
   6. Rajković Tamara
   7. Stjepanić Milana
   8. Višković Uroš
   9. Đurić Nataša

  RAZREDNI STAREŠINA: Svirčev Mira



  ODELJENJE: 4.2

   1. Babenyác Linda
   2. Bajtai Barbara
   3. Bartusz Luca
   4. Bugarski Ivana
   5. Dienes Ákos
   6. Ferencz Ármin
   7. Galusz Viola
   8. Gulyás Patrik
   9. Györe Réka
   10. Hoffman Richard
   11. Kolompár Klementina
   12. Kolompár Maja
   13. Kolompár Stefan
   14. Mester Laura
   15. Pecze Viola
   16. Pozsár Hunor
   17. Sindeles Andrea
   18. Stojanović Anita
   19. Strbacski Alekszandra
   20. Öreg Dominik
   21. Öreg Levente

  RAZREDNI STAREŠINA: Hegedűs Szilvia



  ODELJENJE: 4.3

   1. Almási Evelin
   2. Bovánovics Emilia
   3. Deák Beatrix
   4. Horváth Endre
   5. Kalapos Kitti
   6. Kiss Emma
   7. Kiss Máté
   8. Kolompár Manuel
   9. Kolompár Rebeka
  10. Kolompár Róbert
   11. Komáromi Csaba
   12. Kőszegi Zsanett
   13. Rákos Martin
  14. Stojanovic Szebasztián
  15. Szabó Gyuliáno
   16. Szabó Réka
   17. Szabó Zsóka
   18. Szloboda Xavér
   19. Tóth Tamás
   20. Tóth Zsóka
   21. Vörös Zsolt

  RAZREDNI STAREŠINA: Csepella Öreg Judit



  ODELJENJE: 4.4

   1. Acsai Csenge
   2. Balassa Enikő
   3. Dávid László
   4. Hamar Adrián
   5. Horváth Emese
   6. Kolompár Anica
   7. Kolompár Ignác
   8. Kolompár Tamás
   9. Liszka Erik
   10. Salgó Csaba
   11. Stojanović Dániel
   12. Stojanović Erika
   13. Szabó Adrianna
   14. Szabó Dániel
   15. Szabó Nikoletta
   16. Szekeres Blanka
   17. Szép Nimród
   18. Tóth Szabolcs
   19. Vastag Kornélia
   20. Újházi Rebeka

  RAZREDNI STAREŠINA: Horváth Angéla





 

INVESTICIONO ODRŽAVANJE FASADE OBJEKTA




BROJ SLIKA: 836
BROJ PREGLEDA: 131813
BROJ POSETIOCA: 67649

OOO
UNESITE TRAŽENI POJAM:


DECEMBAR/ 2017
PUSČPSN
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31




PISMENE PROVERE
   18-12-2017
   72   (SRPSKI JEZIK)
KONTROLNI ZADATAK

   18-12-2017
   73   (SRPSKI JEZIK)
KONTROLNI ZADATAK

   18-12-2017
   81   (MATEMATIKA)
PISMENI ZADATAK

   18-12-2017
   82   (ISTORIJA)
KONTROLNI ZADATAK

   18-12-2017
   62   (ISTORIJA)
KONTROLNI ZADATAK

   18-12-2017
   51   (MATEMATIKA)
PISMENI ZADATAK


   19-12-2017
   72   (HEMIJA)
KONTROLNI ZADATAK

   19-12-2017
   83   (MATEMATIKA)
PISMENI ZADATAK

   19-12-2017
   82   (MATEMATIKA)
PISMENI ZADATAK

   19-12-2017
   54   (MATEMATIKA)
PISMENI ZADATAK

   19-12-2017
   52   (MATEMATIKA)
PISMENI ZADATAK

   19-12-2017
   53   (MATEMATIKA)
PISMENI ZADATAK


   20-12-2017
   71   (HEMIJA)
KONTROLNI ZADATAK

   20-12-2017
   73   (HEMIJA)
KONTROLNI ZADATAK

   20-12-2017
   54   (MAĐARSKI JEZIK)
KONTROLNI ZADATAK


   21-12-2017
   74   (HEMIJA)
KONTROLNI ZADATAK



 Današnja užina je:




 Sutrašnja užina će biti:
KROASAN SA EUROKREMOM, ČAJ

Danas je 17.12.2017.

 Sledeći učenici slave rođendan:

Kolompár Krisztofer - 5.2

Stjepanić Jovana - 8.1


Sutra je 18.12.2017.

 Niko ne slavi rođendan!




ZAHVALJUJEMO SE NA PRUŽENOJ PAŽNJI. VI STE 531308. POSETILAC. 2009-2017 © OŠ 'Šamu Mihalj' - Bačko Petrovo Selo