Učenici viših odeljenja školske 2017/2018. godine - Felsős diákjaink a 2017/2018-es iskolaévben
 






skola@samubps.edu.rs
   
.
.

BALASSI INTÉZET


BETHLEN GÁBOR ALAP


OPŠTINA BEČEJ
ÓBECSE KÖZSÉG


POKRAJINSKI SEKRETARIJAT ZA OBRAZOVANJE, UPRAVU I NACIONALNE ZAJEDNICE


ČEPOM DO OSMEHA







 
ŠKOLSKA GODINA    
  ŠKOLSKA GODINA 2017/2018

  ODELJENJE: 5.1





   1. Avdlahu Elmedina
   2. Avdulahi Armando
   3. Avdulahi Elma
   4. Avdulahi Erđan
   5. Cvejanov Nemanja
   6. Dudić Tamara
   7. Gavrić Aleksandra
   8. Huseni Ejđan
   9. Ilić Milica
   10. Janković Adriana
   11. Janković Aleksandar
   12. Jederan Luka
   13. Jovanović Radovan
   14. Kojčić Slađana
   15. Rami Ajvaz
   16. Simić Jevdokija
   17. Živić Petar

  RAZREDNI STAREŠINA: Božović Karolj















  ODELJENJE: 5.2





   1. Aranyos Stefánia
   2. Bovánovics Blanka
   3. Csasznyi Dorka
   4. Effert Dániel
   5. Effert Ivana
   6. Erdélyi Szilvia
   7. Fercsik Judit
   8. Gödöllei Kitti
   9. Hamar Viktor
   10. Kolompár Alen
   11. Kolompár Krisztofer
   12. Kolompár Norbert
   13. Kreszánkó István
   14. Kupecki Karolina
   15. Kúti László
   16. Prodanov Zsuzsanna
   17. Varga Szebasztián
   18. Ötvös Emma

  RAZREDNI STAREŠINA: Kovács Nella











  ODELJENJE: 5.3





   1. Deák Emőke
   2. Hegedűs Klaudia
   3. Jokić Helena
   4. Kalmár Dézi
   5. Kinka Zsaklina
   6. Kinka Zsolt
   7. Kiss Anett
   8. Kollár Lorena
   9. Kolompár Anita
   10. Kolompár Krisztina
   11. Kolompár Szebasztián
   12. Majlend Krisztián
   13. Nagy Máté
   14. Párduc Viktor
   15. Péter Zsanett
   16. Szabó Nemanja
   17. Szenci Ramóna
   18. Varga Daniella
   19. Vuksanović Srđan

  RAZREDNI STAREŠINA: Bálint Barbara















  ODELJENJE: 5.4





   1. Babenyác Ákos
   2. Baksa Bíborka
   3. Bovánovics Levente
   4. Busa Enikő
   5. Dimović Krisztina
   6. Dimović Valentin
   7. Fekete Emese
   8. Gálfi Bánszki Patrik
   9. Kolompár Denisz
   10. Kolompár Nikoletta
   11. Muhi Kornélia
   12. Nagy Boglárka
   13. Szabó Arnold
   14. Sári Bettina
   15. Tarján Kristóf
   16. Tóth Kornélia
   17. Újházi Barbara

  RAZREDNI STAREŠINA: Károlyi Andrea













  ODELJENJE: 6.1





   1. Avdulahi Leonora
   2. B Varga Izabela
   3. Horvat Valentina
   4. Huseni Semirana
   5. Ibišaj Dejan
   6. Ibišaj Mirjana
   7. Milenković Stefan
   8. Pakaški Dejana
   9. Prodanović Nikolina
   10. Ramadani Ahmet
   11. Ramadani Safet
   12. Sentić Jovana
   13. Stanisavljev Jovan

  RAZREDNI STAREŠINA: Maćaš Marjan













  ODELJENJE: 6.2





   1. Balassa József
   2. Bartusz Rita
   3. Bovánovics Lúcia
   4. Cirok Flórián
   5. Csúcs Boglárka
   6. Farkas Natália
   7. Ferencz Tamás
   8. Hamar Viola
   9. Kolompár Igor
   10. Kovács Fanni
   11. Lengyel Adrián
   12. Liszka Ramóna
   13. Magó Rebeka
   14. Nagy Szabolcs
   15. Nagy Szandra
   16. Prodanov Aleksandra
   17. Tóth Viola
   18. Varga Alex
   19. Árpás Anna

  RAZREDNI STAREŠINA: Györe Decsov Emese











  ODELJENJE: 6.3





   1. Balassa Szabina
   2. Bovánovics Ágnes
   3. Deli Edina
   4. Farkas Csongor
   5. Farkas Réka
   6. Fercsik Dávid
   7. Kazinci Csongor
   8. Kiss Kornél
   9. Kisúri Hermina
   10. Kolompár Andres
   11. Krizsák Bernadett
   12. Kulcsár Sára
   13. Mester Szabolcs
   14. Milom Hunor
   15. Márkus Adrianna
   16. Rostás Szanya
   17. Sindeles Szabolcs
   18. Sétáló Barbara
   19. Varga Nikoletta
   20. Vastag Szebasztián
   21. Vastag Ágnes

  RAZREDNI STAREŠINA: Ferencz Boglárka











  ODELJENJE: 7.1





   1. Aleksić Nada
   2. Avdulahu Adelina
   3. Avdulahu Isidora
   4. Baukov Taša
   5. Bojanić Luka
   6. Gagić Tijana
   7. Gajić Marko
   8. Ibišaj Dejana
   9. Janković Slavica
   10. Nađ Oliver
   11. Petrović Dajana
   12. Prodanov Nemanja
   13. Stajić Dejan
   14. Stanojev Ognjen

  RAZREDNI STAREŠINA: Bukurov Radoslav











  ODELJENJE: 7.2





   1. Csányi Levente
   2. Deák Csenge
   3. Gödöllei Bence
   4. Hamar Natália
   5. Hegedűs Anasztázia
   6. Horváth János
   7. Horváth Ákos
   8. Korponai Ákos
   9. Kovács Hunor
   10. Kuzsner Karolina
   11. Mándity Kornélia
   12. Pavlović Nataša
   13. Pecze Szuzanna
   14. Párduc Lenke
   15. Szabó Dávid
   16. Vatai Réka
   17. Vinkler M. Sára

  RAZREDNI STAREŠINA: Szabó Andrea











  ODELJENJE: 7.3





   1. Balassa Emese
   2. Balassa Ernő
   3. Balassa Krisztián
   4. Balassa Petra
   5. Barta Zsaklina
   6. Berecz Dorottya
   7. Dávid Tamás
   8. Fekete Federika
   9. Huttyai István
   10. Juhász Csincia
   11. Károlyi Egon
   12. László Dénes
   13. Nagy Edina
   14. Oláh Róbert
   15. Párduc Dávid
   16. Szarvák Sarolta
   17. Varga Rebeka
   18. Vuksanović Tijana

  RAZREDNI STAREŠINA: Fercsik Teodora









  ODELJENJE: 7.4





   1. Acsai Karolina
   2. Apró Krisztián
   3. Bakos Gergely
   4. Bozsóki Nikoletta
   5. Burza Szanella
   6. Csányi Róbert
   7. Goór Zsanett
   8. Kolompár Dániel
   9. Maka Vivien
   10. Nagy Dorka
   11. Pozsár József
   12. Pásztor Zsombor
   13. Péter Evelin
   14. Szabó Szabolcs
   15. Sípos Rebeka
   16. Ujházi Sarolta
   17. Zapletán Nikoletta

  RAZREDNI STAREŠINA: Bolyos Marika











  ODELJENJE: 8.1





   1. Amidžić Saša
   2. Bosanac Đurđica
   3. Božo Deneš
   4. Demiri Emanuel
   5. Gajić Miloš
   6. Ilić Nikolina
   7. Jovanović Robert
   8. Lovrić Marija
   9. Stjepanić Jovana
   10. Stojkov Stefanija
   11. Tobdžić Katalin

  RAZREDNI STAREŠINA: Milošević Vujić Višnja









  ODELJENJE: 8.2





   1. Balassa Szabolcs
   2. Cseri Zsófia
   3. Deli Izabela
   4. Farkas Kornélia
   5. Guba Loreta
   6. Hódi Anasztázia
   7. Laszló Tamás
   8. Lévai Helga
   9. Lévai Zoltán
   10. Major Karolina
   11. Mester Szebastián
   12. Nagy Balázs
   13. Nagy Emilia
   14. Pozsár Leo
   15. Pásztor Florián
   16. Topolcsányi Andor
   17. Tóth Ákos

  RAZREDNI STAREŠINA: Lehócki Tünde







  ODELJENJE: 8.3





   1. Balassa Manulita
   2. Fekete Emese
   3. Gajdos Izabella
   4. Horváth Dávid
   5. Komároni Kinga
   6. Kovács Róbert
   7. Kúti Aurél
   8. Lengyel Roland
   9. Lukács Adrienn
   10. Majsai Karolina
   11. Meszáros Ákos
   12. Milom Attila
   13. Molnár Nikolett
   14. Pece Levente
   15. Párduc Tamás
   16. Péter Emese
   17. Szabó Szebastián
   18. Tóth Laura
   19. Urbán Levente
   20. Vastag László

  RAZREDNI STAREŠINA: Árpás Tímea











 

ELEKTRIČNA ENERGIJA




BROJ SLIKA: 836
BROJ PREGLEDA: 177744
BROJ POSETIOCA: 102528

OOO
UNESITE TRAŽENI POJAM:


AVGUST/ 2018
PUSČPSN
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31




PISMENE PROVERE

Danas je 14.08.2018.

 Niko ne slavi rođendan!

Sutra je 15.08.2018.

 Sledeći učenici će slaviti rođendan:

Kolompár Denisz - 1.2

Galambos Balázs - 2.3

Viszmeg Henrietta - 3.3





ZAHVALJUJEMO SE NA PRUŽENOJ PAŽNJI. VI STE 599808. POSETILAC. 2009-2017 © OŠ 'Šamu Mihalj' - Bačko Petrovo Selo